tatramat zena

Ideálne riešenie ohrevu vody

Tam, kde sa rozhoduje o kvalite a výkone, neexistuje žiaden kompromis. Ohrievače vody Tatramat Vám svojím vyhotovením ponúkajú ideálne spojenie týchto vlastností. Vďaka najnovšiemu know-how, zodpovednému prístupu a najmodernejším technológiám využívaným nie len pri výrobe, ale i samotnom vývoji sa naše produkty vyznačujú:

Jednoduchou inštaláciou

Univerzálny záves zabezpečuje bezproblémovú výmenu ohrievača vody značky Tatramat až za 98% ohrievačov na trhu. Starý ohrievač vody jednoducho zvesíte zo steny a nový zavesíte na jeho miesto bez toho, aby ste potrebovali vŕtať nové otvory či meniť závesné skrutky. Dlhodobo rovnaké pripájacie rozmery G ½” pre nástenné a G 1” pre stacionárne ohrievače vody zaručia pripojenie na vodovodnú sieť bez potreby dodatočnej rekonštrukcie.

Vysokou bezpečnosťou

Našim produktom boli udelené certifikáty VDE, ktoré je možné získať až po splnení najprísnejších európskych kritérií z hľadiska bezpečnosti. Vysoký stupeň elektrického krytia IP 24-25 potvrdzuje bezpečnosť prevádzky ohrievačov vody značky Tatramat. Tie disponujú okrem bezpečnostného termostatu a resetovateľnej tepelnej poistky, ktoré zabezpečujú ochranu pred prehriatím, aj ochranou proti mrazu.

Vynikajúcou kvalitou a dlhou životnosťou

Vnútorné nádrže sú smaltované vysokokvalitným smaltom, ktorý bol ocenený prestížnym certifikátom EEA ako prvý v strednej a východnej Európe. Ten spolu s nadmerne veľkou horčíkovou anódou zabezpečuje maximálnu odolnosť voči korózii. Pri výrobe ohrievačov vody značky Tatramat sa využívajú najmodernejšie technologické procesy, realizuje sa stopercentná kontrola tesnosti, smaltu, elektrickej bezpečnosti i koncového produktu.

Vysokým komfortom a spokojnosťou zákazníka

Ohrievače vody značky Tatramat šetria Vaše peniaze. Vďaka minimálnym tepelným stratám, ktoré sú zabezpečené hrubou dvojzložkovou polyuretánovou izoláciou, neuniká energia do okolia, ale je využitá na to, na čo je určená, teda na ohrev či udržanie teploty vody. V našich ohrievačoch vody je vďaka modernému konceptu vtoku zabezpečené optimálne vrstvenie vody. Nedochádza teda k premiešavaniu už ohriatej a vtekajúcej studenej vody. To umožňuje odpustiť z ohrievača vody vysoké množstvo teplej vody bez nutnosti dohrevu. Ohrievače vody sú vybavené signalizáciou ohrevu a ich nastavenie je pomocou otáčavého gombíka alebo tlačidiel úplne jednoduché. Spoločnosť poskytuje zákazníkom aktívnu technickú podporu a poradenstvo, zabezpečuje spoľahlivý a vždy dostupný servis po celom Slovensku.

Spojením dlhoročných skúseností s výrobou ohrievačov vody, zodpovedného prístupu a najmodernejších technológií vo výrobnom procese dosahujú ohrievače vody značky Tatramat vysokú úspornosť, dlhú životnosť a nadštandardný komfort.

Aby sa tieto jedinečné produkty nestratili vo veľkom svete, naše kvalitné výrobky z Popradu menia názov.

Ku dňu 31.12.2021 plánujeme ukončiť výrobu všetkých ohrievačov vody značky Tatramat. Po tomto termíne budú stále súčasťou našej ponuky, ale pod iným menom - STIEBEL ELTRON.

Keďže nové meno majú produkty dostávať postupne, niektoré ohrievače vody značky Tatramat nájdete v našej ponuke už len pod značkou STIEBEL ELTRON.