Popradská kvalita má nové meno. Tatramat je STIEBEL ELTRON. Aká bola cesta ku svetovému názvu?

03. 01. 2022 / Tomáš Melikant / 4049 / 18 Komentárov


S detstvom mnohých z nás sú spojené legendárne práčky z popradských Matejoviec. Značka Tatramat sa stala synonymom detskej radosti, najmä vtedy, keď sa spustilo žmýkanie. Výroba práčok bola pozastavené ešte na prelome milénií, ale výrobky značky Tatramat sú súčasťou našich domovov stále. Najmä vďaka ohrievačom vody, ktoré dostali nové, svetové meno.

Moderné technológie Tatramat: Ohrievajte vodu ekonomicky a ekologicky

16. 12. 2019 / Tomáš Melikant / 4689 / 12 KomentárovViete, že inteligentný ohrievač vody môže znížiť náklady na ohrev vody až o 10 %? Moderné technológie od Tatramatu sú zamerané na to, aby vám pomohli efektívne narábať s energiami a hospodáriť výhodnejšie.

Inteligentný ohrievač vody – komfortné nastavenie teploty aj úspora energií

09. 04. 2019 / Tomáš Melikant / 4665 / 0 Komentárov


Ak patríte k tým šťastnejším, ktorí majú v domácnosti vlastný ohrievač vody a nemusia sa spoliehať na dodávku, máme pre vás zaujímavý tip. Okrem inteligentných telefónov nájdete na trhu aj inteligentné ohrievače vody. Zistite, v čom spočíva ich výnimočnosť.

Termické kolektory alebo ako zohrievať vodu lacnejšie a ekologicky

29. 10. 2018 / Tomáš Melikant / 2463 / 0 Komentárov


Svetový trend využívania obnoviteľných zdrojov je neustále v pohybe a stále viac sa dostáva aj do slovenských a českých domácností. Každý jeden z nás už dokáže tieto zdroje využívať aj bez toho, aby sme mali vlastnú slnečnú alebo veternú elektráreň. Ako? Predsa pomocou termických panelov – kolektorov pre ohrev vody.

Malé ohrievače vody – kde ich využijete?

27. 09. 2018 / Tomáš Melikant / 2892 / 0 Komentárov


Teplá voda je element, ktorý sme si v modernom svete skutočne obľúbili. Na niektorých menej dostupných miestach je však s teplou vodou niekedy problém. S takýmto problémom si vždy hravo poradia naše malolitrážne ohrievače vody. Kde sa najviac využívajú a aké majú parametre?