Vyberte si z ponuky tepelných čerpadiel pre prípravu teplej vody Tatramat

04. 03. 2016 / Tomáš Melikant / 2064 / 0 Komentárov

Neviete si poradiť pri výbere nového tepelného čerpadla pre prípravu teplej vody do domácnosti? Vyberte si čerpadlo z našej ponuky presne na mieru. Ktoré sa hodí práve vám?
 

Aké veľké tepelné čerpadlo pre prípravu teplej vody potrebujem?

Pri výbere ideálneho tepelného čerpadla pre vašu domácnosť treba zohľadniť počet osôb v domácnosti, počet odberných miest teplej vody a dennú spotrebu teplej vody. Ponúkame vám dve veľkosti našich čerpadiel v produktovej rade TEC TM - s objemom zásobníka 220 alebo 300 litrov.
 

Úspornosť na prvom mieste

Pri oboch vyššie spomenutých variantoch vás poteší minimálna spotreba energie v prevádzkovom aj v pohotovostnom režime. Vďaka nízkej energetickej náročnosti a 70 mm hrubej tepelnej izolácii šetrí tepelné čerpadlo vaše peniaze v každom interiéri.
Špeciálna konštrukcia spojená s najnovším know how vám zabezpečia ohrev teplej vody až do 65 °C, a to aj bez potreby aktivácie prídavného ohrievacieho telesa.
 

Komfort a jednoduchosť

Ak sa rozhodnete pre tepelné čerpadlo značky Tatramat, nemusíte sa báť zložitej inštalácie a obsluhy. Celá škála rôznych nastavení odberu vody, jej teploty a možnosti zapojenia je prístupná vďaka jednoduchému elektronickému ovládaniu. To disponuje i servisným programom. S prehľadným LCD displejom je elektronická regulácia vášho nového čerpadla hračka.
 

Spoľahlivosť na viacerých frontoch

Okrem ochrany proti zamrznutiu čerpadlo disponuje aj špeciálnym obojstranným smaltom CoPro, vypáleným pri teplote až 850 °C. Ten spolu s elektrickou bezúdržbovou anódou zabezpečí dokonalú ochranu proti korózii.
 

Ktorý si teda vybrať?

TEC 220 TM – Kompaktnejšia verzia tepelného čerpadla s objemom 220 litrov. Aj napriek menším rozmerom zabezpečí dostatok teplej vody do domácnosti.
TEC 300 TM – Väčšie čerpadlo s objemom až 300 litrov.
TEC 300 TM SOL – Čerpadlo s možnosťou napojenia solárneho zariadenia alebo iného sekundárneho zdroja tepla.
 
Chcete sa dozvedieť viac o tepelných čerpadlách Tatramat? Prečítajte si aj ďalšie články z nášho blogu.


Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 2064 / 0 Komentárov

Komentáre