Toto sú 3 najobľúbenejšie typy bojlerov v domácnostiach

07. 04. 2016 / Tomáš Melikant / 3647 / 0 Komentárov

Rozhodli ste sa zaobstarať si do domácnosti nový bojler, no neviete sa rozhodnúť pre konkrétny typ? Ak si neviete vybrať sami, pozrite sa na naše 3 najpredávanejšie modely.
 

1. Elektrický závesný ohrievač vody EOV 80

V roku 2015 sa stal najobľúbenejším bojlerom elektrický závesný ohrievač vody EOV 80. Ohrievač láka pozornosť svojou prijateľnou cenou, jednoduchým ovládaním, dlhou životnosťou, užívateľským komfortom, moderným dizajnom a najmä úspornosťou a nízkou energetickou náročnosťou.
Tento model pomocou najmodernejších technológií extrémne znižuje spotrebu elektrickej energie a poteší aj svojím dizajnom a vyhotovením. Aj vďaka týmto vlastnostiam sa dostal na prvé miesto v našej ponuke.
 

2. Elektrický závesný ohrievač vody EOV 120

Elektrický ohrievač EOV 120 pochádza z rovnakej produktovej rady ako predchádzajúci model, no disponuje väčším zásobníkom pre teplú vodu. Vyššia kapacita sa odráža aj na mierne vyššej cene, no ani kúpa tohto modelu nezrujnuje vašu peňaženku. Elektrický ohrievač vody EOV 120 ponúka všetky prednosti, ktoré má aj jeho menší variant.
 

3. Kombinovaný závesný ohrievač vody s dvojplášťovým výmenníkom tepla OVK 120 D

Produktová rada OVK D je jedinečná svojou kvalitou, vyhotovením i prevádzkovými vlastnosťami. Narozdiel od predchádzajúcich modelov, model OVK 120 D patrí do vyššej cenovej kategórie. Vodu je však možné ohrievať dvoma spôsobmi – celonerezovým ohrievacím telesom a dvojplášťovým výmenníkom tepla.
 

Ďalšie obľúbené modely našich bojlerov

Na štvrtom mieste najobľúbenejších ohrievačov vody sa umiestnil kombinovaný ohrievač OVK 150 D. Piatu priečku obsadil elektrický ohrievač EOV 150. Na šiestom mieste sa objavil malolitrážny tlakový ohrievač vody EO 10 P, ktorý sa hodí na miesta s častým odberom menšieho množstva teplej vody.


Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 3647 / 0 Komentárov

Komentáre