Tepelné čerpadlo vzduch-voda: Dôvody, pre ktoré ho nájdete v mnohých domácnostiach

22. 02. 2017 / Tomáš Melikant / 2431 / 0 Komentárov

1.Moderná technológia

Pre zapálených inovátorov sú tepelné čerpadlá stelesnením moderných technológií. Zber tepla zo vzduchu, z vody a zo zeme? Táto myšlienka znie už od samotného začiatku ako z futuristického filmu. S tým rozdielom, že lietajúce autá sa ešte nevyrábajú. Tepelné čerpadlá však áno.

2.Úspora energie

Pre úsporných ľudí sú tepelné čerpadlá zdrojom radosti z ušetrených peňazí. Tepelné čerpadlo má minimálnu spotrebu energie v prevádzkovom i v pohotovostnom režime, čím spoľahlivo chráni obsah našich peňaženiek.

3.Zelené myslenie

Pre ekológov je dôležitý fakt, že tepelné čerpadlá nevyužívajú žiadne fosílne palivá. Celý princíp tkvie vo výmene energie a tepla a jeho následného využitia v domácnosti. Žiadne spaliny, žiadne environmentálne škody.

4.Jednoduchosť, ktorú zvládnu aj malé deti

Komfortné ovládanie so servisným programom a prehľadným LCD displejom poteší naozaj každého. Ovládanie tepelného čerpadla je veľmi intuitívne a jednoduché.

5.Bezpečnosť a dlhá životnosť

Ochrana proti korózii, zamrznutiu a elektrickému skratu zabezpečí pokoj vo vašej mysli v prípade, že odídete na dlhší čas z domu. Tepelné čerpadlá Tatramat spĺňajú bezpečnostné podmienky tých najvyšších štandardov.

Odhaľte čaro tepelných čerpadiel Tatramat

Zaujala vás táto moderná metóda ohrevu vody v domácnostiach? Pozrite si našu ponuku produktov a vyberte si tepelné čerpadlo ešte dnes. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností vám radi poradíme a pomôžeme s výberom tepelného čerpadla.Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 2431 / 0 Komentárov

Komentáre