Tatramat: Slovenská voda, slovenský ohrev

24. 08. 2017 / Tomáš Melikant / 1789 / 0 Komentárov

Neprepadajme panike

Tento článok nemá za úlohu vystrašiť vás nájazdmi suchom vyprahnutých ľudí, ktorí o pár desiatok rokov prídu na Slovensko hľadať vodu s cieľom prežiť globálne otepľovanie. Žiadne takéto katastrofické scenáre a následky neočakávame. Je však dôležité takýmto prírodným bohatstvom neplytvať, chrániť ho pred samým sebou a vedieť ho efektívne využívať (a ohrievať).

tatramat slovenské ohrievače

Najčastejšie hriechy Slovákov

Vodu berieme ako úplnú samozrejmosť, a tak sa k nej aj správame. Umývame si zuby pri pustenej vode, splachujeme čistou a pitnou vodou, napúšťame si každý deň plnú vaňu alebo sa hodinu motáme v sprche. O neustálom umývaní riadu a polievaní záhrad (opäť pitnou vodou) netreba ani hovoriť.

Kam ide voda ďalej?

Starými panelákovými azbestovými trubkami tečie do kanálov, kde sa mieša so šampónmi, čistiacimi prostriedkami a inými chutnými chemikáliami. Niektorá putuje do riek a vybudovaných kanálov, niektorá zase do čističiek. Tak či tak, jej kvalita po tomto procese výrazne klesá a nejaké percento z nej sa opäť dostáva do našich trubiek, pohárov a spŕch.

Jednu vec zmeniť môžete

Žiť bez čistiacich prostriedkov je v dnešnej dobe takmer nemožné. Avšak, keď už si chcete našu vodu vážiť, môžete ju aspoň ohrievať v poriadnych bojleroch – ako inak – slovenských. Kvalitná voda si zaslúži prejsť cez kvalitný bojler s modernými systémom ohrevu, komfortnými ovládaním a nezameniteľným dizajnom. Vyberte si nový bojler Tatramat a ohrievajte vodu spoľahlivo a úsporne.Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 1789 / 0 Komentárov

Komentáre