Sú beztlakové ohrievače vody to, čo hľadáte?

18. 12. 2015 / Tomáš Melikant / 2512 / 0 Komentárov

Tento typ ohrievačov sa vyznačuje rýchlou inštaláciou, jednoduchou obsluhou a krátkou dobou ohrevu. Vyberiete si z našej ponuky šikovných beztlakových ohrievačov?
 

Malý beztlakový ohrievač s vysokým komfortom

Ak hľadáte ohrievač na miesto, kde si vystačíte s menším objemom teplej vody, akým je napríklad chata, popremýšľajte nad výberom z malolitrážnych beztlakových ohrievačov vody.
 
Ohrievajú vodu pomocou elektrickej energie a ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Svoj nový ohrievač umiestnite nad alebo pod umývadlo, napojte na vodu a zapojte do elektrickej siete. Potom už je váš ohrievač „spojazdnený“ a pripravený na ohrev vody.
 
Jednoduchosť týchto ohrievačov však neuberá na ich kvalite a bezpečnostných prvkoch. V každom type týchto ohrievačov sa nachádza bezpečnostný termostat, poistka proti prehratiu a poistka proti zamrznutiu vody. Nemusíte sa tak o svoj ohrievač báť, ani ak sa nachádza v zime v nevykúrenej miestnosti.
Beztlakové ohrievače sú veľmi efektívne, čo sa odráža na krátkych dobách ohrevu. Pri beztlakových ohrievačoch vody potrebujete pre ich inštaláciu špeciálnu beztlakovú zmiešavaciu batériu. Tá je súčasťou balenia.
 
Úniku tepla zabraňuje účinná polystyrénová izolácia. Vďaka nej sa tepelné straty pohybujú medzi 0.29 a 0.31(kWh/24h) v závislosti od konkrétneho typu ohrievača.

Aké beztlakové ohrievače vám ponúka Tatramat?

EO 5 P – Elektrický beztlakový ohrievač s objemom 5 litrov. Je určený pre montáž pod umývadlo.
 
EO 5 N – Takmer identický ohrievač ako EO 5 P, jediným rozdielom je, že je určený pre montáž nad umývadlo.
 
EO 944 P – Elektrický beztlakový ohrievač s objemom 10 litrov. Vďaka praktickému zrkadlu na prednej strane sa tento ohrievač hodí do každého interiéru.

K inštalácii všetkých typov beztlakových ohrievačov je potrebná beztlaková zmiešavacia batéria.


Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 2512 / 0 Komentárov

Komentáre