Prečo kúpiť kombinovaný ohrievač vody?

31. 05. 2016 / Tomáš Melikant / 2232 / 0 Komentárov
Kombinované ohrievače vody sú jedinečné svojou kvalitou, dizajnom a svojimi prevádzkovými vlastnosťami. Produkty z tejto rady dokážu ohrievať vodu až dvoma spôsobmi – celonerezovým ohrievacím telesom a rúrkovým výmenníkom tepla. Prečo by ste si mali zaobstarať kombinovaný ohrievač vody?

Komfortný ohrev vody

Produkty spoločnosti Tatramat sú známe svojím vysokým užívateľským komfortom. V tomto smere nezaostáva ani produktová rada OVK. Práve naopak. Pomocou univerzálneho závesu a ergonomicky tvarovaných úchytov je už samotná inštalácia jednoduchá a praktická.
 

Na teplú vodu už nemusíte čakať dlho. Kombinované ohrievače dokážu ohriať veľké množstvo vody za extrémne krátku dobu. Ohrievače navyše ponúkajú možnosť vizuálnej kontroly teploty vody a možnosť napojenia na cirkuláciu.

Bezpečné a spoľahlivé

Kombinované ohrievače vody majú zabudovanú celú škálu ochranných systémov. V kvalitnom ohrievači nesmie chýbať bezpečnostný termostat, poistka proti zamŕzaniu vody a poistka proti prehriatiu s funkciou resetu. Túto viacstupňovú ochranu dopĺňa poistný ventil so spätnou klapkou.

Je potrebné vyhnúť sa akejkoľvek korózii. Len tak nám môže ohrievač vody slúžiť skutočne dlho. V tomto prípade sa o neželanú koróziu starajú 3 rôzne ochranné prvky. Ide o nerezovú prírubu s nerezovým ochranným povrchom, špeciálny – obojstranný smalt CoPro a ako obvykle aj o anódovú ochranu.

Tatramat nesklame

Všetky ohrievače vody v našej ponuke majú ocenený moderný dizajn, za ktorý sa nemusíte hanbiť a ktorý sa skvele hodí do každej modernej kúpeľne.

Samozrejmosťou je aj široký výber rôznych variantov. Môžete si vybrať vertikálny alebo horizontálny ohrievač, pripojenie výmenníka z ľavej alebo z pravej strany, rôzne veľkostné varianty a modely s dvojplášťovým výmenníkom tepla.

 


Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 2232 / 0 Komentárov