Ohrievače TATRAMAT: EO EL, EOV a EOV Trend. Aký je medzi nimi rozdiel?

21. 12. 2018 / Tomáš Melikant / 4139 / 0 Komentárov

Vyberáte si nový elektrický ohrievač vody do vašej domácnosti a neviete sa rozhodnúť medzi modernými modelmi z našej ponuky? V tomto článku sme sa rozhodli pomôcť vám zorientovať sa medzi jednotlivými modelovými radmi. Veríme, že vďaka tomu nájdete ideálny ohrievač vody pre váš dom alebo byt.

Modelový rad Tatramat EO EL

Ide o inteligentný typ elektrických ohrievačov vody Tatramat. Modely s označením EO EL sú tlakové zásobníkové ohrievače vody so smaltovanou oceľovou nádržou v hranatom prevedení. Zariadenia ponúkajú komfortné ovládanie pomocou elektronickej regulácie, ktorá disponuje tromi ECO-programami zabezpečujúcimi úsporu energie. Pri tomto ohrievači vás rovnako poteší funkcia rýchloohrevu pre naozaj rýchly ohrev vody. Už žiadne zbytočné čakanie na teplú vodu po tom, ako sa osprchuje iný člen domácnosti.

EOV 

Modelový rad EOV je „bestsellerom“ spomedzi našej ponuky elektrických ohrievačov. Zariadenia spĺňajú náročné kritériá normy EN 50440, smernice o efektivite a spotrebe energie zariadení pre ohrev vody. Tým potvrdzujú svoju úspornosť a nízku prevádzkovú energetickú náročnosť. S hrúbkou izolácie 48 mm majú najnižšie tepelné straty a tým aj najnižšie náklady v porovnaní s konkurenčnými ohrievačmi. Vďaka tomu sú mimoriadne šetrné k vašej peňaženke. Teplá voda by nemala byť výsadou za veľké peniaze. Musí byť dostupná naozaj pre každého a s elektrickým ohrievačom z našej ponuky už nezaplatíte za účty stovky eur. Vychutnávajte si teplú vodu bez výčitiek. 

EOV Trend

Tento modelový rad predstavuje ideálne riešenie z hľadiska pomeru ceny a kvality. Dlhú životnosť a kvalitné spracovanie potvrdzuje aj skúška simulujúca minimálne 10 rokov prevádzky. Že spotrebiče sa v dnešnej dobe kupujú na 2 roky? Televízor začne už o rok blednúť a práčka prestane prať v tú najnevhodnejšiu chvíľu? Vyberajte kvalitu, vyberajte Tatramat.

Moderné technológie aj k vám domov

Ak chcete vo svojej domácnosti ušetriť peniaze za ohrev vody, môžete si vybrať aj niektoré z našich ďalších moderných produktov. Určite vás uchváti svet tepelných čerpadiel, no svoje miesto si nájdu aj solárne ohrievače vody
 
Ak potrebujete poradiť s výberom nového pomocníka do domácnosti, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.


Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 4139 / 0 Komentárov

Komentáre