Novinky medzi elektrickými ohrievačmi vody

26. 10. 2016 / Tomáš Melikant / 2843 / 0 Komentárov

Jednoduché, bezpečné, komfortné, ...

To je len zopár z celej rady prívlastkov, ktoré si elektrické ohrievače z rady EOV Trend skutočne zaslúžia. Ergonomicky tvarované úchyty vám zaručia jednoduchú a rýchlu manipuláciu. Rovnako jednoduché je aj ovládanie samotného ohrievača.

Poistky proti zamrznutiu vody a proti prehriatiu ohrievača s funkciou resetu sa postarajú o bezpečnosť. Súčasťou elektrických ohrievačov vody z rady EOV Trend je aj bezpečnostný termostat a poistný ventil so spätnou klapkou ako príslušenstvo. K dispozícii máte neustálu možnosť vizuálnej kontroly teploty vody.

Mladší súrodenec, ktorý drží tradíciu v úspornostinové elektrické ohrievače

Nová rada sa vyznačuje úsporou energie pre ohrev vody, a teda aj úsporou vašich financií. Už starší brat, ohrievač z modelovej rady EOV, dokáže vďaka svojim vlastnostiam ušetriť viac ako 58 eur ročne. S elektrickými ohrievačmi značky Tatramat je šetrenie v domácnosti jednoduché.

28 mm hrubá tepelná izolácia a dvojzložková tvrdá PU pena najvyššej kvality sa starajú o nízku spotrebu energie. Skúšky životnosti tejto rady ohrievačov stimulujú stav min. 10 rokov prevádzky. O dlhú životnosť sa stará špeciálny smalt a anódová ochrana proti korózii.

Široká ponuka veľkostí

Podľa počtu odberných miest teplej vody v domácnosti máte možnosť vybrať si až zo šiestich modelov s objemom nádrže 50, 80,100, 120, 150 a 200 litrov. Či už hľadáte ohrievač do veľkého domu, alebo len na malú chatu, určite si vyberiete ohrievač presne pre vás.Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 2843 / 0 Komentárov

Komentáre