Najlepší spôsob pre ohrev vody. Elektrina alebo plyn?

31. 08. 2017 / Tomáš Melikant / 4297 / 0 Komentárov

Riziko nebezpečenstva

 

ohrev vody

Veľké množstvo ľudí si plynové spotrebiče spája práve s rizikom možného výbuchu pri nesprávnej manipulácii. Tento strach je však iracionálny a neopodstatnený. Montáž bojlera vykonáva skúsený technik s najmodernejším vybavením, ktorý dôkladne zabezpečí všetky miesta a spoje, kadiaľ by plyn mohol unikať. Vy nemáte dôvod hrať sa s prívodom plynu. Neregulujete ani jeho horenie tak, ako napríklad pri sporáku. Plynový bojler sa stará sám o seba a nemusíte sa báť, že ho zabudnete vypnúť.

Odber elektriny

Najmä v starých bytoch môžeme pri väčšom odbere elektriny naraziť na jeden nezanedbateľný problém, a to je nedostatočná kapacita. Jedna fáza a 15 ampérový hlavný istič pre celý byt vám neutiahne práčku, televízor, bojler, rúru a indukčnú dosku naraz. Ak nechcete do bytu ťahať trojfázu, plynový bojler (a sporák) sú pre vás ideálnym riešením.

Cena za palivo

Plyn je v dnešnej dobe stále veľmi lacnou komoditou a preto sa vo veľkom využíva aj naďalej. Veľa vašich známych by vám určite odporučilo, že ak v byte máte zavedený plyn, neodpájajte ho. Ak vám vaše presvedčenie zabraňuje využívať fosílne palivá aspoň v domácnosti, zostaňte pri elektrine.

Či už si vyberiete elektrický alebo plynový bojler, v oboch prípadoch získate kvalitu, moderný dizajn, spoľahlivosť a komfortné ovládanie v jednom. Stavte na ohrievače Tatramat a nemusíte robiť už žiadne kompromisy. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom jednotlivých produktov, neváhajte nás kontaktovať.Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 4297 / 0 Komentárov

Komentáre