Kombinovaný bojler: Efektívne riešenie pre širokú klientelu

19. 05. 2017 / Tomáš Melikant / 5195 / 2 Komentáre

Vertikálne aj horizontálne, z pravej aj z ľavej strany


Montáž kombinovaných ohrievačov vody je možné vykonať takmer v každej kúpeľni. Nie všetci majú veľké kúpeľne, WC a bytové jadrá. Často ide (najmä v panelákových bytoch) o skutočne malé miestnosti, kde sa ťažko manipuluje s akýmkoľvek predmetom.  

Kombinovaný bojler však napracete všade. Nemusíte klienta sklamať, že tento konkrétny model si vybrať nemôže z dôvodu zlého umiestnenia prípojky. V našej ponuke nájdete modely s horizontálnym aj vertikálnym zavesením. Jednotlivé modely sú vyhotovené v rôznych veľkostiach od 80 až do 200 litrov.  

Že ste bojler dokázali zavesiť, ale prípojka je pri stene a nedá sa s ňou manipulovať? To sa vám s kombinovaným bojlerom nestane. V ponuke sú modely s pripojením prívodu z pravej a z ľavej strany, ale i univerzálne, ktoré dovoľujú obe tieto alternatívy.

Efektívny ohrev vody

S pomocou kombinovaného bojleru je vodu možné ohrievať celonerezovým ohrievacím telesom a rúrkovým výmenníkom tepla. Súčasťou inštalácie musí byť aj čerpadlo ústredného kúrenia.

Ak takéto čerpadlo v domácnosti chýba, k dispozícii sú aj ohrievače modelovej rady OVK D, ktoré vodu ohrievajú celonerezovým ohrievacím telesom a dvojplášťovým výmenníkom tepla. V tomto prípade výmenník nepotrebuje čerpadlo ústredného kúrenia.

Všetky výhody Tatramat

Komfort obsluhy, dizajn, bezpečnosť, úspornosť. To sú všetko vlastnosti, ktoré ocení každý zákazník. Kombinované bojlery Tatramat sú ideálnym riešením v situáciách, kedy máte pri montáži zviazané ruky kvôli obmedzenému priestoru, no napriek tomu chcete klientovi dodať bojler so špičkovou kvalitou.Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 5195 / 2 Komentáre

Komentáre

Viliam Paul 25.05.2017 2017 22:12
Dobry den. Aky rozmer ma 80l a je to plyn alebo elektrika. Dakujem za odpoved. S pozdravom V.Paul
Reagovať na tento príspevok
Tomáš Melikant, marketing, Tatramat 26.05.2017 2017 14:41
Dobrý deň, rozmer kombinovaného ohrievača vody s rúrkovým výmenníkom tepla OVK 80 L / P je øxV - 51 x 85,3 cm. Vodu je možné ohrievať celonerezovým elektrickým ohrievacím telesom a rúrkovým výmenníkom tepla - napojenie na sekundárny zdroj tepla (napr. kotol na tuhé palivo, plynový kotol, krbová vložka, atď.).
Reagovať na tento príspevok