Kombinované ohrievače vody. Pre koho sú vhodné?

13. 02. 2017 / Tomáš Melikant / 2141 / 0 Komentárov

Tradícia a kvalita

Kombinované ohrievače vody spĺňajú spoločne so všetkými ostatnými produktmi Tatramat tie najvyššie štandardy. Dlhá životnosť, moderné ochranné prvky, prémiový dizajn, vysoký komfort ovládania a nízka energetická náročnosť patria k základným pilierom myšlienky našej spoločnosti. V tomto duchu sa nesie aj výroba kombinovaných ohrievačov vody s cieľom priniesť na trh jedinečný a bezkonkurenčný produkt.

Nezmýľte si produkty

Kombinovaný ohrievač vody je často zamieňaný s výrazom „bojler obojživelník“. Problematike týchto ohrievačov sme sa venovali v jednom predchádzajúcom článku. V typických kombinovaných ohrievačoch Tatramat je vodu možné ohrievať pomocou celonerezového ohrievacieho telesa a rúrkového výmenníka tepla. Ak vás láka myšlienka solárneho ohrevu vody, poobzerajte sa radšej v ponuke solárnych ohrievačov alebo solárnych setov Tatramat.

Široký výber produktov

V našej ponuke nájdete kombinované ohrievače pre prípravu teplej vody pre vertikálne, ale i horizontálne zavesenie. Do pozornosti dávame napríklad model OVK 150 P, ktorý sa vyrába pre pripojenie výmenníka tepla z pravej strany. V prípade modelu OVK 150/1 L (pripojenie z ľavej strany) je možné ohrievať vodu celonerezovým ohrievacím telesom a rúrkovým výmenníkom tepla s aktívnou plochou 1 m2. Sériová rada ohrievačov OVK 150 D (tzv. dvojplášť) sa vyrába univerzálne pre pripojenie na systém ústredného kúrenia alebo iný zdroj tepla z pravej alebo z ľavej strany. Výmenník funguje na princípe samotiaže, preto nie je potrebná inštalácia čerpadla ústredného kúrenia.Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 2141 / 0 Komentárov

Komentáre