Kedy je lepšie uprednostniť plynový ohrievač?

18. 05. 2016 / Tomáš Melikant / 3019 / 0 Komentárov
Máte doma zavedený plyn? Chceli by ste staviť na istotu a zveriť ohrev vody v domácnosti poctivému plynovému ohrievaču? Vyberte si z ponuky plynových ohrievačov na ohrev vody do domácnosti a užívajte si komfort, ktorý poskytujú.

Samostatný, bezpečný a spoľahlivý

Ľudia si často myslia, že voľba plynového ohrievača vody je zastaralá. Predstavujú si obrovský, nevkusný kotol, ktorý sa tvári nebezpečne a vydáva zvláštne zvuky. Tieto časy sú však už minulosťou a moderné plynové ohrievače od spoločnosti Tatramat sa môžu pochváliť minimalistickým a moderným dizajnom, funkčnosťou a najmä bezpečnosťou.

Expresný ohrev vodyexpresný ohrev vody

Voľbu plynového akumulačného tlakového ohrievača vody by mal zvážiť každý, kto potrebuje väčší odber teplej vody na viacerých miestach súčasne. Efektivita ohrevu plynových ohrievačov vody je naozaj vysoká a na teplú vodu už nemusíte čakať ani pri väčšom odbere.

Celá séria zabezpečovacích systémov

Plynové ohrievače vody od spoločnosti Tatramat spĺňajú najnáročnejšie bezpečnostné požiadavky vďaka širokému spektru rôznych moderných systémov zabezpečenia. Povrch vnútornej nádrže je chránený kvalitným smaltom a anódová ochrana sa postará o prípadnú neželanú koróziu.

Životnosť, komfort a varianty pre každého

Vďaka vyššie spomenutým bezpečnostným prvkom máte zaručenú dlhú životnosť vášho nového plynového ohrievača. S možnosťou vizuálnej kontroly máte vždy prehľad o aktuálnej teplote vody. Aby bolo používanie ohrievača čo najkomfortnejšie, máte možnosť napojiť ho na komín pre odvod spalín vytváraných pri horení.

Na požiadanie vieme zabezpečiť prestavbu ohrievača na spaľovanie vysoko-výhrevného propán-butánu. Aj pri plynových ohrievačoch máte na výber z niekoľkých veľkostných variantov. 80-litrový plynový ohrievač sa skvele hodí do menších bytov. Pre väčší odber vody máme v ponuke aj 100-litrový a 120-litrový model.

 Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 3019 / 0 Komentárov

Komentáre