Inteligentný ohrievač vody sa postará o váš komfort

30. 03. 2017 / Tomáš Melikant / 3408 / 0 Komentárov

Efektivita pre váš biznis

Montáž a uvedenie ohrievačov vody do prevádzky nie je práca pre laikov. Bezpečnú inštaláciu bojlera dokáže zabezpečiť len odborník. V dnešnej dobe je však montáž bojlera rýchly a bezproblémový proces. Vďaka intuitívnemu používateľskému prostrediu je možné ohrievač nastaviť a predstaviť jeho obsluhu aj obyvateľom bytu alebo domu.

Jednoduchšie ako smartfón

V moderných ohrievačoch značky Tatramat nájdete pomoc v podobe prehľadného displeja, ktorý zjednodušuje nastavenie ohrevu vody podľa preferencií obyvateľov obytnej jednotky. Tento systém je spoľahlivejší a presnejší, ako manuálne nastavenie pomocou prepínača.

Kontrolujte program ohrevu vody

Inteligentný ohrievač vám dovolí nastaviť si rôzne režimy ohrevu vody. Zapínať každé ráno bojler a každý večer myslieť na to, že bojler treba vypnúť a dúfať, že teplá voda vydrží na rannú sprchu? Nastavte si individuálny program ohrevu vody. Nový inteligentný ohrievač sa postará o všetko.  

Minimalizujte počet servisných zásahov

Kvalitný bojler s priateľským používateľským rozhraním je menej náchylný na prípadné poruchy spôsobené nesprávnou obsluhou. Vďaka tomu eliminujete nutnosť pravidelných zásahov opravárov. Kvalitný servis je síce obľúbená a dôležitá služba, no jeho nepotrebnosť ocení každý zákazník.

Vyberte si z ponuky inteligentných ohrievačov značky Tatramat a vytvorte v každej domácnosti moderný systém pre ohrev vody.

Ponukou ohrievačov Tatramat získate výhodu oproti konkurencii, ktorá ponúka ohrievače vody starého typu. Poskytnite vašim zákazníkom kvalitu a pohodlie, za ktoré sa môžete zaručiť.Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 3408 / 0 Komentárov

Komentáre