Elektrické bojlery pre skutočne teplú vodu

20. 06. 2016 / Tomáš Melikant / 3989 / 0 Komentárov

Stále obľúbené

Ohrev vody pomocou elektrických bojlerov je stále veľmi obľúbený aj v dobe solárnych panelov a tepelných čerpadiel. To najmä kvôli rýchlemu ohrevu na vysoké teploty až do 85 stupňov. My sme pre vás vybrali 3 jedinečné modely elektrických bojlerov z našej ponuky.elektricke bojlery oblubene

EOV 80 Trend

Základný elektrický ohrievač, ktorý nájdete v prevedení pre vertikálne umiestnenie. Vnútorný kotol je smaltovaný špeciálnym vysokokvalitným smaltom, voda je ohrievaná ohrievacím telesom s výkonom až 1,8 kW a zásobníky sú vybavené horčíkovou anódou. Na vonkajšom plášti nájdete indikátor teploty, vďaka ktorému vždy zistíte aktuálnu teplotu vody. To maximalizuje komfortnosť a jedinečnosť tohto ohrievača. K dispozícii je samozrejme celá škála veľkostných variantov. Vyberte si veľkosť, ktorá vám vyhovuje.

EOV 30

Elektrický ohrievač pre tých, ktorí hľadajú úsporný a ekologický spôsob pre ohrev vody. Spĺňa náročné kritériá o efektivite a spotrebe energie. Vďaka tomu je úsporný a má nízku prevádzkovú energetickú náročnosť. Aj tento model ponúkame v 30 až 200 litrových variantoch. Nájdete ho v prevedení pre vertikálnu i horizontálnu montáž.

EO 150 EL

Tento elektrický ohrievač je určený pre tých najnáročnejších zákazníkov. Vďaka hranatému tvaru je vhodný do každého interiéru. Disponuje elektronickou reguláciou, ktorou môžete nastavovať teplotu od 7 °C až do 85 °C. Samozrejmosťou je celá škála ochranných systémov a jeho hlavnou prednosťou je rýchloohrev a módy šetrenia energie. V ponuke nájdete modely tohto typu od 30 po 150 litrové verzie.

Nenašli ste ten pravý?

Neoslovil vás ani jeden z ponúkaných modelov? V tom prípade vám odporúčame pozrieť si celú ponuku produktov pre ohrev vody od spoločnosti Tatramat. Veríme, že nájdete ten pravý bojler! V prípade akýchkoľvek nejasností sa obráťte na nás.

 


Zdieľaj na sociálnych sieťach:


Prečítaní: 3989 / 0 Komentárov